Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Bord / Sybord 8527101



*

nr 852 7101


Sybord

Intarsia, längd: 55 cm, djup: 35 cm, höjd: 76 cm


Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 oktober 2013
kl 19:27:54


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
10/10 15:11:27 1      100 kr
12/10 19:54:08 2      250 kr
13/10 12:36:37 3      Vinnande bud
14/10 16:12:26 4      350 kr



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord intarsia lampbord sybord träinläggningar
  • 6079 Sybord
    Björk. Mälardalen, 1820-tal. Bredd: 59 cm. Djup: 4..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:30
  • 6388 Sybord
    Karl Johan, Björk, skador, med låda. Bredd: 60 cm,..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:18
  • 6669 Sybord
    låda i sarg med inredning, lyrformad fot, björk, B..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:58
  • 6667 Sybord
    låda i sarg med inredning, lyrformad fot. Bredd: 5..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:20
  • 6524 Sybord
    nyrenässans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:38
  • 6656 Sybord
    Nyrokoko, med låda, tredelad pelarfot. Diameter: 5..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:27




Ladda ner broschyr